I v tomto čase eshop funguje a zásilky k vám denně expedujeme.

O nás

o-nas

Naše společnost ThermVisia zajišťuje jak kompletní B2B distribuci termovizí HikVision pro Česko a Slovensko, tak provozujeme maloobchod v podobě eshopu pro naše B2C zákazníky.

Vyškolený tým společnosti ThermVisia poskytuje našim maloobchodním zákazníkům pomoc při výběru a zprovoznění přístroje. Můžete se nám také ozvat s jakýmikoliv ad-hoc dotazy. 

Prodejcům termovizí HikVision v Čechách a na Slovensku zajišťujeme kompletní servis od dodávky zboží, promo-materiálů, zákaznické podpory a školení až po servis. Pokud přemýšlíte o prodeji termovizí, neváhejte nás kontaktovat.

Kvalitní péče o B2B a B2C klienty je nosným pilířem naší společnosti a pod to se podepíšeme.

podpis_martin

Ing. Martin Liška

obchodní ředitel

 

 

Společnost HikVision

Společnost Hikvision, které naše společnost ThermVisia s.r.o. zajišťuje distribuci termovizí, má nyní více než 20 000 zaměstnanců, z nichž více než 9 300 jsou inženýři v oblasti výzkumu a vývoje.

Centra výzkumu a vývoje jsou zaměřena na celosvětové výzkumné a vývojové centrum v Montrealu, Kanadě a Silicon Valley v Kalifornii v Severní Americe, stejně tak jako v Pekingu, Šanghaji, Chongqingu a Wuhanu v Číně.

Společnost Hikvision zřídila jednu z nejrozsáhlejších marketingových sítí v průmyslu, zahrnující 33 zámořských regionálních dceřiných společností a 35 poboček po celé pevninské Číně, což zajišťuje rychlou reakci na potřeby zákazníků, uživatelů a partnerů. Produkty společnosti Hikvision slouží různorodému souboru vertikálních trhů, které pokrývají více než 100 zemí, jako například rekreační středisko Philadelphia v USA, projekt bezpečného města v Soulu, Jižní Koreu, přístav Dun Laoghaire v Irsku, milánské letiště Malpensa a Bank of India.