I v tomto období pro Vás denně expedujeme zásilky!

O nás

Naše společnost ThermVisia zajišťuje jak kompletní B2B distribuci termovizí Hikvision pro státy EU, tak provozujeme maloobchod v podobě eshopu pro naše B2C zákazníky.

Vyškolený tým společnosti ThermVisia poskytuje našim maloobchodním zákazníkům pomoc při výběru a zprovoznění přístroje. Můžete se nám také ozvat s jakýmikoliv ad-hoc dotazy. 

Prodejcům termovizí Hikvision v Evropě zajišťujeme kompletní servis od dodávky zboží, promo-materiálů, zákaznické podpory a školení až po servis. Pokud přemýšlíte o prodeji termovizí, neváhejte nás kontaktovat.

Kvalitní péče o B2B a B2C klienty je nosným pilířem naší společnosti a pod to se podepíšeme.

podpis_martin

Ing. Martin Liška, obchodní ředitel

 ThermVisia_Hikvsion

Foto: část týmu ThermVisia na návštěvě centrály Hikvision.

Společnost HikVision

Společnost Hikvision, které naše společnost ThermVisia s.r.o. zajišťuje distribuci termovizí, má nyní více než 34 000 zaměstnanců, z nichž více než 16 000 jsou inženýři v oblasti výzkumu a vývoje. Společnost každoročně investuje 7 - 8 % svých ročních tržeb z prodeje do výzkumu a vývoje za účelem pokračující inovace produktů.

Centra výzkumu a vývoje jsou zaměřena na celosvětové výzkumné a vývojové centrum v Montrealu, Kanadě a Silicon Valley v Kalifornii v Severní Americe, stejně tak jako v Pekingu, Šanghaji a Chongqingu.

Společnost Hikvision zřídila jednu z nejrozsáhlejších marketingových sítí v průmyslu, zahrnující 33 zámořských regionálních dceřiných společností, což zajišťuje rychlou reakci na potřeby zákazníků. Produkty společnosti Hikvision slouží různorodému účelu jako například  projekt bezpečného města v Soulu, Jižní Korei, přístav Dun Laoghaire v Irsku, milánské letiště Malpensa a Bank of India.